Ar turite sudėtingų projektų?
Ieškoti įdomaus projekto

Trust Project Services: Ryšys tarp specialistų ir projektų

Tinklas

Mes nuolat palaikome ryšius su savo tinklo klientais, partneriais, esamais ir būsimais darbuotojais. Trust Project Services komanda visada pasiruošusi pasiūlyti specialistus Jūsų projektų įgyvendinimui. Kaip mūsų tinklo dalis, Jūs galite pasikliauti suteiktos informacijos tikslumu ir aukšta aptarnavimo kokybe.

Pagrindinis tikslas

Trust Project Services - tai specializuota paslaugų teikėja naujos statybos, remonto, techninės priežiūros ir gamybinių procesų aptarnavimo projektuose sunkiojoje pramonėje: darbai atliekami atviroje jūroje, laivų statyboje, farmacijoje, naftos produktų, maisto pramonės, pašarų ir komunalinių inžinerinių tinklų įgyvendinimo procesuose. Visas kompanijos dėmesys sukoncentruotas į darbuotojus ekspertus, kurie dirba komandomis, sudarytomis iš suvirintojų bei montuotojų. Dėl šio aiškaus siekio, mes esame savo srities specialistai.

Mūsų teikiamos paslaugos

Trust Project services siūlo tarptautines komandas, susidedančias iš suvirintojų ir montuotojų, kurių darbą organizuoja ir prižiūri patyrę meistrai. Mūsų darbuotojai yra prižiūrimi ir gauna reikiamą informaciją ir pagalbą tiek projektuose, tiek už jų ribų.

Kita dalis mūsų teikiamų paslaugų užtikrina tvarkingą mokesčių, audito ir finansų apskaitą, atsižvelgiant į darbo teisės ir leidimų reikalavimus. Dėl šių priežasčių mes galime 100% garantuoti, kad nėra užslėptų mokesčių, kuriuos ateityje tektų sumokėti.

Specialistai

Trust Project Services dirba tik su sertifikuotais darbuotojais ir partneriais. Kokybė, saugumas, atsakingumas, įsipareigojimas ir orientacija į rezultatą – tai svarbiausi mūsų darbuotojų atrankos kriterijai.

Pagal klientų reikalavimus suvirinimo darbams, kiekvienai komandai priskiriame projektų vadovą ir meistrą tam, kad projektai būtų įvykdyti sėkmingai.

Kokybė ir saugumas

Siekdami įgyvendinti savo verslo tikslus, mes labai atsakingai žiūrime į darbo kokybę ir saugumą. Faktas, kad darbuotojai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, patvirtina mūsų siekius.

Atsižvelgiant į klientų suvirinimo procedūrų reikalavimus, Trust Project Services gali sudaryti komandą konkrečiam projektui atlikti, susidedančią iš mūsų valdomo tarptautinio tinklo ekspertų bei partnerių.

Prieš pradedant vykdyti projektą, suvirintojai bei montuotojai turi išlaikyti suvirinimo ir montavimo egzaminą savo šalyje, taip pat ir užsakovo darbo vietoje. Tik po sėkmingai išaikyto egzamino darbuotojai yra sertifikuojami ir jiems leidžiama dirbti projekte.

Specialistai visame pasaulyje

Trust Project Services glaudžiai bendradarbiauja su užsienio partneriais. Šie partneriai yra sparčiai išsivystę ir turi tai patvirtinančius įrašus apie dešimtmečius siekiančią patirtį sunkiojoje pramonėje.
Apjungus tai kartu su galimybe įdarbinti užsienio specialistus, mums leidžia lyderiauti pasaulinėje rinkoje suvirinimo ir montavimo srityje.
Jobs

 

 

Antwerpen
Prisijungti

Ar jau susikūrėte savo anketą? Spauskite žemiau esančią nuorodą prisijungti.

Prisijungti

Užsiregistruoti

Gal norėtumėte susikurti savo anketą? Paspauskite žemiau esančią nuorodą užsiregistruoti!

Užsiregistruoti

Trust Welding Services BV uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.