Ar turite sudėtingų projektų?
Jobs

 

 

Antwerpen
Prisijungti dabar!

Domina mūsų darbo pasiūlymai, bet dar nesate registruotas vartotojas? Prisijunk prie mūsų dabar, spausk mygtuką prisijungti dabar

Specialistai

Trust Project Services siūlo geriausias darbo sąlygas iššūkių nebijantiems specialistams, galintiems dirbti sudėtinguose suvirinimo ir montavimo projektuose. Tikime, jog kvalifikaciją atitinkantis atlyginimas mūsų specialistams yra labai svarbu. Be to, galime pažadėti profesionalų vadovavimą ir konsultacijas Jums esant tiek projektuose, tiek už jo ribų.

Trust Project Services turi platų tinklą specialistų suvirinimo ir montavimo srityje visame pasaulyje. Kiekviena specalistų komanda taip pat turi meistrą, kuris yra neatskiriama projekto dalis. Kaip nauja, greitai auganti kompanija, nuolat ieškome naujų specialistų, galinčių padėti įgyvendinti įvairius projektus.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos specialistus, turinčius atsakomybės jausmą ir norinčius išbandyti save sudėtinguose projektuose. Trust Project Services tiki, jog galima dirbti kokybiškai ir saugiai. Bendradarbiaujant su partneriais visame pasaulyje, Jūs neprarasite ryšio su savo tiesioginiu vadovu, galėsite bendrauti bei pasidalinti mintimis ir siekiais savo gimtąja kalba.

Peržiūrėkite mūsų projektus ir laisvas darbo vietas arba tiesiog susikurkite savo anketą paspaudę ant aktyvaus mygtuko ''Prisijunk prie mūsų“. Prisiregistravusius narius informuosime apie naujus projektus ir darbo pasiūlymus.

Trust Welding Services BV uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.